Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD konektor k NTB HP 635

Ahoj,
Čistil jsem NTB a po složení mi vypisovalo hlášku, že není vložen HDD.. Po několikátém znovuzapojení jsem zjistil, že se v konektoru urval drátek a nečte to.. V obchodech jsem tento díl nesehnal, tak se ptám, jestli někdo doma nemá ---> http://www.discountedlaptopparts.com/media/catalog /product/1/0/100_0124_1.jpg

Notebook je : HP 635 klasická verze..

Pokud by se někdo našel, napište sem, nebo na email ( avg.07@seznam.cz ) , na ceně se určitě dohodneme.. Popř. kdyby to měl někdo z KV kraje tak si pro to dojedu..

Díky moc..

Koukal jsem pořádně.. Bohužel je to ta horší varianta.. Je opravdu vyškublej.. A zrovna přímo za lepidlem.. takže ani není možnost ho nějak na " pár dnů " přidělat..

Google / bazos ano.. Našel jsem komplet NTB na díly, ale zatím nikdo nenapsal, tak jsem to hodil i sem - rezerva.. :-)