Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Moc se mi zahřívá myš

Dobrý den mám myš tracer-pert-trm-503

A mám problém na zadním konci kde mám zápěstí se po půl roce setřel lak a mám tam černou vypocenou díru a když hraju tak se mi hodně potí ruce protože v myši je světílko které dost hřeje nevíte co udělat ? nebo si mám koupit novou ? napadla mě tato https://www.alza.cz/hama-urage-illuminated-d466768 .htm Děkuji za každou radu
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

To byla narážka na jednu dávnější řadu A4Tech myší, které z bočního ogumování vytékalo lepidlo.
Nic to ale nemění na tom, že A4Tech je jen levná myš hrající si na "herní", což předvádí převážně vzhledem.
Fungovat zcela jistě bude, někomu určitě i stačí, kdo měl ale v ruce něco lepšího, tak to pozná po čuchu, že je to prostě jen levná myš v "hezkém" plastu :)

osobne mam tiež A4tech Bloody V8 - pred tym som mal myšku s teska za 3€ :) lenže dost rychlo odchadzaly
takže som kupel A4tech dobre sa drži, beha to počomkolvek, velkost tiež v pohode umna ide zatial všetko OK

ale zas nečakaj zazraky nema nič extra je to len taka vyššia trieda s toho najlacnejšie čo sa predáva :)