Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lenovo y510p lagujici a pomala webkamera

Ahoj,
potřeboval bych poradit s webkamerou. Mám NB Lenovo y510p s OS Win 8
problém je ten, že se mi neskutečně seká webkamera ( jak v skypu tak i kdyz ji spustím pres windows - je zpomalená, když se pohnu tak v kompu je to tak o 2 sekundy později a trhaně). ovladače mám nainstalované z ofiko stránky lenovo. Začalo mi to dělat zničeho nic, jeden den šla v poho a další den se začla sekat. tak sem přeinstaloval win a pořád to dělá, což nechápu.
Díky moc za pomoc.
Ondra.

No pockaj počkaj a nemas nahodou tu webku nastavenu na nocne snimanie ? (ci ako sa to vola). Lebo vtedy ti ako keby lepsie snima tmave objekty ale seka obraz ako keby trhal.
Skus pozret nastavenie tej webky ci tam neni neakea taka moznost ze: In/Outdoor alebo LowLight atd...