Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC komponenty

Zdravím pánové.
Mám na Vás dotaz. Rád bych znal Váš názor na tyto komponenty. Rád bych totiž slyšel názor třetí strany, než si něco objednám;-). Grafiku a zdroj mám. RAMku tohoto typu rovněž.

http://www.czc.cz/2f3d9d99ksgp39kclk1551g76a/sezna m

Počítač bude sloužit především ke hraní pc her.
Budu rád za jakoukoliv kritiku a případné změny, které byste v seznamu provedli. Připlatit pár stovek navíc nebude problém.
Předem děkuji.

Osobně bych vzal radši paměti Crucial, ale Kingston taky nejsou špatné. A navíc pokud už jednu máš, tak jasně, že nejlépe dokoupit stejnou. Základní desku osobně bych vzal Asus, u Gigabytu bývá dost často problém s integrovanou zvukovkou, ale nevím jak u této dražší desky. Procesor je dobrej, ten bych koupil i já.

Podle toho jake KingSton. Treba HyperX Blue se rozbijely porad-na czc poruchovost 9,20%. Ale to je zrejme asi jedine. Na znacky RAM moc nekoukej,Ramky maji vyhodu v tom ze malokdy odchazi obe. A kdyz se jedna znici,posles reklamaci a 30 dni to bez 4 gb ram prezijes. Konec koncu-v dnešní době stačí i 4gb.

Desku GigaByte nebrat-jsou s nimi jen problemy a kdyz s nimi nejsou problemy,tak to neni GiGaByte deska. Pokud není pár stovek problém,viděl bych spíše WD RED-je rychlejší a stojí asi o 500 více. Pokud bys ošem chtěl jeětě něco přidat tak SSD- to je ale dražší a to asi 240 gb. Nebo VelociRaptor 500 gb,10 000 za minutu-a stojí stejně jako 240 gb SSD,jen je hlučný.