Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vegas 4.0

Kdyz nahraji video do strihoveho programu VEGAS 4.0,tak mi nejdou zobrazit data o natoceni prave vlozeneho klipu.I kdyz to na kamere mam zaple a v hledacu kamery se to pri nahravani do PC zobrazuje,tak v PC tyto data nejsou.Mam digitalni kameru SONY DCR-TRV130E se zaznamem na HI8.Nevite nekdo nahodou,jak na to?

P.S. - zapomel jsem dodat: maji-li byt tyto udaje korektni, pak je potreba u vetsiny kamer nejdriv na celou pasku nahrat souvisly zaznam (nejlepe tmu s krytkou na objektivu) aby se souvisla timeline vytvorila. Ne kazda kamera totiz umi na prerusenou timeline navazat, ale vsechny umi jiz nahranou timeline pouzit.