Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s internetem

Dobrý den, mám problém s internetem. Poslední dobou mi přestanou načítat stránky, a to v jakémkoliv prohlížeči. Otevřel jsem si příkazový řádek a zadal příkaz ping. Průměrně 1x za 50 mi nedojde odezva. Zkoušel jsem přeinstalovat OS, externí síťovou kartu a bez změny. Můžete mi říci, kde je chyba? Děkuji

konfigurace:
OS win7 64bit
zákl. deska GIGABYTE GA-EP41UD3L
ram 4GB DDR3
grafika GYGABYTE 1GB

A ty sa pripajas cez Wifi ?
Pretoze ak sa pripajas cez Wifi tak mas pravdepodobne zly signal.
Skus sa pripojit cez kabel na tvoj Router/modem a ak to bude robyt aj vtedy tak skontroluj kabel ci je spravne zapojeny alebo neni poskodeny.