Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Úplná obnova PC?

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,jak smazat všechny soubory z PC a úplně obnovit Tovární Data ... Chtěl bych mít PC tak jak jsem ho měl na začátku když jsem jej kupoval ... Proč? Důvod je jednoduchý,hry co jsem ze začátku hrával tak mi šly v pohodě na max. detaily atd ... Bohužel,po něaké době co jsem začal do PC instalovat různé vci/programy mi hry začaly čím dál tím víc padat a to i na nejmenší Detaily ... Proto vás prosím,jak bych mohl vše vymazat tak aby můj PC byl jako nový? Děkuji za odpovědi ...

Reinštalovať operačný systém, zálohovať pred reinštaláciou fotky,hudbu,dokumenty atď...

Alebo rozdeliť disk na 2 partície na C: a D: na C: len programy a windows, na D: Hry,fotky,hudba,dokumenty atd..
Je to lepšie pri preinštalovaný že vymažete len C: a D: vám ostane.

Ahoj ano systém mám rozdělený na 2 Uložiště (C a D) a mám to přesně tak jak jsi psal,ale já bych chtěl vymazat úplně vše :) Ty nejdůležitější věci mám zálohované na Externím Hardisku.Ale spíše bych chtěl poradit jak to obnovit,jestli mám dát do Mechaniky CD s Windowsem,nebo přes něaké nastavení ...

Řekl bych,že korektní programy to neudělají. S největší pravděpodobností to brzdí různé cracky a programy postahované z pochybných zdrojů. Ani vypínání ochrany při stahování cracků není dobré.