Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AIO problém s ovladači, Wifi, Ethernet

pořídil jsem tento pc bez operačního systému, nainstaloval jsem svůj originální windows 7 home premium jelikož jsem si našel, že na něj jsou i ovladače, ale z de nastal problém

chipset jsem v pořádku nainstaloval, ale jakékoliv jiné ovladače na Wifi LAN, WAN či pro Ethernetový kabel mi nejdou, nainstalují se a nic se nestane nepřipojím se, zkusil jsem všechny co tam mají, přesnějí mám W7 Home Premium 64bit

zde je odkaz

http://support.lenovo.com/us/en/products/desktops- and-all-in-ones/lenovo-c-series-all-in-ones/lenovo -c560-all-in-one?c=1

neví někdo čím to může být nebo jak to vyřešit ? předem moc díky :(

problém je v tom,že na supporte už sú momentálne volne dostupné len ovládače pre win8/8.1,zrejme už ovládače pre win7 stiahli z obehu,zbytok supportu je len pre registrovaných zákazníkov s registrovaným service code konkrétneho výrobku,takže podporu pre staršie OS možno presunuli tam,ovládače pre win8/8.1 na win7 nerozbehneš.....jedine nájsť ovládače pre wifinu na stránkach výrobcu integrovaného wifi čipu a skúsiť to rozbehnúť s nimi...