Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyběr mobilního telefonu do 3800kč

Dobrý den
chci si koupit svůj první dotykový mobil.Měl jsem předtím tablet, ale ten jsem si zničil tak bych chtěl něco co vydrží a bude celkem rychlý.Používat ho budu na Volaní,sms,Facebook,youtube,internet+ náké drobné hry clash of clansh...
Hw : 1GB ram
OS: android
procesor: frekvenci nad 1GHZ nejlépe 2 a více jáder
Obrazovku 4,3-5palců
Foták: 5 Megapixelů a více...

Jak jsem říkál do 3600kč je to super. Na hraní je něco jiného. To že dneska každé děcko musí 24 hodin hrát na mobilu nějaké hry, které nešahají pc hrám ani na 1% je zase jiné. Každý má mobil na něco úplně jiného. Já radši koupil pc + příslušenství za 50 000kč než mobil za 20 000kč.

Prodava se z verzi 4.1 jelly,ja uz mam verzi 4.4 kitkat a za tu dobu cca pul roku,mozna vic se ani jednou nesekl,ani zadny problem s sms nebo volanim.Beztak tam kazdy naflaka hafo aplikaci atd. a pak se divi.Jinak samo s rootem+zmrazeni ci odstraneni apek.Nemam sebemensi problem a co se tyce her,tak jsem spustil snad vsechny novejsi hry krome snad jedne,gps je na vybornou,nemluve o wifi ci dlna atd.

Jo taky proto beru základní desky a grafiky většinou od asusu,sapphire nebo msi. Asus má ale podle mě nejlepší desky jaké kdy byli a budou. Už podle ceny je má nejdrahší, ale taky kvalitní a vypadají opravdu dobře.
Ale za mě ber LG 170. Doporučení máš tak se můžeš rozhodnou budeš ho ty používat ne my.