Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení tabletu Lenovo A3500l k PC

Méme tablet Lenovo A3500L a když jej připojíme kabelem USB k PC s W-XP tak to chce nějaký ovladač. V krabičce s tabletem nebyl. Hledal jsem u Lenova i jinde, leč asi se neptám dobře. Poraďte prosím co na to PC správně nainstalovat abychom tam ten tablet viděli? A mohli třeba stahovat fotografie? Předem děkuji za postrčení.
Petr

toto by to mohlo být, USB\VID_17EF&PID_7737\0123456789ABCDEF leč nějak se mi to nedaří najít. A asi proto že nevím kde to hledat. Strejda Google mi nedal použitelnou odpověď. A tak se proto ptám kde lze tento ovladač získat? A budu doufat že je to ten správný.
Petr