Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní klávesnice

Ahoj, přemýšlím nad herní klávesnici a potřeboval bych poradit abych zbytečně neutrácel. Hraji BF4 na šunce za 199kč :/ a některé klávesy nereaguji tak tak jak by měli.
U herních se uvádí označení mechanická, co to znamená.....? Jaka by tam měla byt odezva.....?
Klidně za ní dám 2.000,- pokud to povede k zlepšení hry.
Prosím doporučte něco, s pár slovy proč právě tuhle. Děkuji

Sice nemám extra zkušenost, můžu hodnotit podle jednoo kusu, ale koupil jsem to mladému protože to strašně chtěl a po roce nejde pořádně ani klávesnice ani myš. Šel bych do osvědčených značek, klávesnice Logitech mě ještě nezklamala.