Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s padáním hry - HiJack log

Zdravím,
trápím se s padáním hry (minimalizováním se) na lištu. Nahazuju to klasicky přes alt+tab. Netuším, co by to mohlo dělat, proto se obracím na vás a problém vyřešíme. Občas se stane, že při hraní i vypadne klávesnice na cca 2-3 vteřinky a pak zase funguje. Málem bych zapoměl, jedná se o noťas starý asi 4 měsíce. Dříve jsem ten problém neměl.

Díky za vaši ochotu.

O4 - HKLM\..\Run: [mnccvknvSrv] C:\Windows\system32\mnccvknv.vbe
O4 - HKLM\..\Run: [MSStp] C:\Windows\inf\msstp.vbe
O4 - HKLM\..\Run: [mncoywugqSrv] C:\Windows\system32\mncoywugq.vbe

tímhle bych začal. To tam nemá co dělat.

O23 - Service: RzKLService - Razer Inc. - C:\Program Files\Razer Game Booster\RzKLService.exe

věříš tomu že se program dá urychlit nějakým jiným programem?

log:

O15 - Trusted Zone: *.clonewarsadventures.com
O15 - Trusted Zone: *.freerealms.com
O15 - Trusted Zone: *.soe.com
O15 - Trusted Zone: *.sony.com

tyto výjimky serverů pro internet explorer jsi vědomně povoloval ty? a proč to máš vlastně zavirované?

O23 - Service: Spybot-S&D 2 Scanner Service (SDScannerService) - Safer-Networking Ltd. - C:\Program Files (x86)\Spybot - Search & Destroy 2\SDFSSvc.exe
O23 - Service: Spybot-S&D 2 Updating Service (SDUpdateService) - Safer-Networking Ltd. - C:\Program Files (x86)\Spybot - Search & Destroy 2\SDUpdSvc.exe
O23 - Service: Spybot-S&D 2 Security Center Service (SDWSCService) - Safer-Networking Ltd. - C:\Program Files (x86)\Spybot - Search & Destroy 2\SDWSCSvc.exe

čemu ten ss&d pomohl, když si nevšiml viru? odinstaluj ten hnůj a vyčisti po něm hosts soubor.