Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velmi levný, nový notebook

Narazil jsem náhodou na novej noťas, absolutní low-end, ale za dobrou cenu. Myslím tím, že by se dal použít jako takový "přehrávátko všeho" :-) tj. multimédia, no a taky na psaní textu a sem tam nějaký to programováníčko a na přednášky na VŠ a tak.

Specifikace jsem nijak nesháněl, ale tipnu si, že to téměř nic neobsahuje. Posuďte sami: http://www.eurotech.cz/product.php?productid=100042 9&

Pavel

Já mám ASUSka A9RP, Koupil sem ho za 16 000,- a jsem s ním děsně spokojenej, ono kupovat nějakej neznačkovej krám za 11 000,- a ještě s procesorem VIA to je holé neštěstí.... ASUS v poslední době válcuje trh a kvalita je hodně vysoko, kam se na něj hrabou ACER a HP.... Mám verzi s Celeronem M 1.6GHz, 256MB RAM DDR2( 256MB sem dokoupil, Grafika je tam X300 RADEON, a disk 60MB, a v pohodě se podívám na filmeček, poslechnu hudbu, nebo dokonce zahraju Half Life 2 na střední detaily. Mno paráda... za tu cenu... a ten vzhled je taky parádní:-) Baterie vydrží tak 2:15hod.. DOPORUČUJI!!!!