Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet pro prcka

Hojte, synovec chodí do 2. třídy ZŠ a k Vánocům si přeje tablet..
Něco levnýho a rozumnýho..
Co toto?
http://www.alza.cz/asus-memo-pad-7-me176cx-16gb-bl ue-d1775739.htm

ASUS MeMO Pad 7 ME176CX 16GB Blue
Intel Atom Quad Core Z3745 1.33 GHz Bay Trail, dotykový 7" 1280x800 IPS, 1GB RAM, interní paměť 16GB, microSD až 64GB, WiFi, Bluetooth 4.0, GPS, 2x kamera 2MPx + 0.3MPx, microUSB, baterie 3910 mAh, Google Android 4.3
.. něco v této cenové relaci - lepší alternativy?

No dobre uklikl jsem se. Ale vezmeme to takto: To dite si tablet vezme do skoly. V nekterych(mnoha) skolach je uz wifi. Deti nemaji co delat o prestavce,tak si za zady pani ucitelky stahnou nejaky poradny krvak aby zamachrovali na kamarady. Nebo doma: táta nebude doma a děje se nám to samé.

Ty tu nejsi od toho, abys rozhodoval o vhodnosti tabletu pro děcko. To je snad věcí každýho rodiče a jak si ohlídají použití toho tabletu. Dotaz zněl, jaký tablet, nikoliv zda ano, či ne.
Můj téměř pětiletej synek už hraje hry na počítači a čučí na youtube. Avšak hlídáme co hraje a na co čumí. Alespoň nebude pak za debila, kterej v životě neviděl počítač, protože dneska jsou počítače všude. Ale aby sis nemyslel, že děcko odkládáme k počítači a nic jinýho nezná, tak věz, že umí hezky malovat, skládat stavebnice, prohlíží si knížky, zná písmena, čísla a už i hodiny, čteme mu pohádky. Takže je jen na rodičích, jak mu to s tabletem zařídí, nikoliv na tvým pohledu na věc.

K tomuto sa pridávam.

Dcéra dostala pred rokom ako 7 ročná tablet k Vianociam (Inak Samsung Galaxy Tab 2 aby som bol trochu aj k veci) Manažuje si ho sama, sem tam len kuknem čo tam má. Pozerá si youtube, rozprávky, sem tam nainštaluje nejakú hru ale väčšinou tam rieši všelijaké kreslenia a podobne kreatívne záležitosti. Nikdy sme jej nejakým extra spôsobom neobmedzovali ani TV, ani PC ani tablet. Zakázané ovocie totiž najlepšie chutí. A po chviľke to aj tak odloží a venuje sa niečomu inému.