Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztráta Telefonu! Prosím..

Dobrý den, prosím, chtěla bych se zeptat, ztratila jsem telefon Prestigio 5450 Duo, vybitej a bez simkarty, můžu se s nim úplně rozloučit? nebo je tu nějaký fígl jak ho ještě najít? prosím, na internetu jsem našla jen o aplikacích, které musí mít ten telefon před ztrátou, děkuji moc. K telefonu mám krabici, všechno, děkuji moc! :-)

nekde jsem četl o paní která když na podzim tahale ze záhonu mrkev, k svému užasu, zbadala na jedné z nich vrostlý zlatý prsten který pred léty ztratila

treba budeš hrabat listí a neco vyhrabeš, samozrejme nevím zda se také venuješ pracím na zahrade

... :puff: