Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký notebook ?

Dobrý den, sháním notebook do 12 tis. Využití: hry, ale né moc náročné. Děkuji
Změna kategorie, původně: PC sestavy. PC sestavu přece nechceš. (karel)

Já bych ti rád poradil, ale já taky notebooky na hraní nedoporučuji, protože cokoliv doporučíš se brzo usmaží nebo to je prostě slabé. Nehledě, že notebookové grafické karty nebývají většinou her podporované. Na druhou stranu většina her funguje, ale můžou se vyskytnout problémy či hra nemusí pracovat korektně. Každopádně vyčkej, on se ti tady určitě někdo ozve a něco ti poradí.

Kup si takovej co se ti líbí. Beztak jsou dnešní notebooky výkonově vyrovnaný, podělat se ti může jakýkoli a herní notebook ani není možný mít. Asi bych doporučil Toshibu bývá nejtlustší co si pamatuji a tím pádem o trochu více prodloužíš životnost notebooku. Stačí hrát hru na stolním pc, otevřít skříň a uvidíš jaká je tam teplota, pak si to představ ve stísněném prostoru v podstatě bez větrání...tam by ses usmažil i ty :)

Pokud si notebook koupíš a budeš hrát na něm hry, každopádně kup chladící podložku, nehrát hry v posteli na peřině a vždy měj pod notebookem tvrdý podklad aby měl prostor kam odfukovat teplo..když už ;-)