Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lišta ve Win 7

Dobrý den, zkusím popsat můj problém. Dole v liště Win 7 jak je např položka start mám tám ikony fiefox a ikonu otevřených oken. Ted k problému když mám otevřeno vícero str. nebo oken tak po najetí na lištu na ikonu se mi vždy objevili v řadě ty okna co mám otevřené nebo stránky a jejich skutečné podoby. Ted tam když najedu mám jen nápisy(jmena oken, stránek ve sloupci nad sebou. Ví někdo jak to předělat aby se mi zas objnevovali v řadě pěkně z leva d oprava skutečné vzhledy. Ten sloupec je nepraktický a musím dioslova číst abych obnovil to co zrovna chci.

Děkuji za pochopené a pomoc.

Besná sviňa nerozumie otázke "v spodnej lište" OS W7 u.s.w.

Jedná sa o vzhľad zobrazenia ikon namiesto miniatúr?

Potom je riešenie jednoduché:
http://www.itnews.sk/tituly/pc-revue/poradna/2012- 03-05/c146907-poradna-miniatury-vo-windows-7-sa-ne zobrazuju

Pre rýpalov a magorov zasahujúcich do systému W7 odporučím popri náhrade za "sfc /scannow" program 10 v jednom:

http://www.bleepingcomputer.com/download/windows-r epair-all-in-one/