Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová grafická karta-doporučení

Zdravím odešla mi grafická karta GigaByte GeForce 8800GTS GV-NX88S512H-B 512MB, PCI-E , tedˇ protože v tom nejsem sběhlý a hlavně je grafických karet tři .... . Tak chci poprosit jestli byste mi prosím neporadili nějakou pěknou levnou lepší náhradu za tuto kartu, abych mohl pokračovat v radovánkách. Díky za odpovědi. kewin

Pokud v tom nejsi zběhlý, tak otevři PC skříň a vyfoť štítek na zdroji (čitelně). 400W je nic neříkající údaj. Opakuji, je potřeba vědět značku, typ, wattáž už víme. Když nevíš jaký máš CPU, tak to zjistíš programem, který ti postnul Joxy, případně dalšími, Speccy, CPU-Z a další.

Tak to CPU,sory měl sem vytaženou grafiku,kže sem se do něj nemohl dostat. Teď sice jede ale jenom v nouzáku. CPU-Z mi píše Intel CORE 2 Duo E8200, Wolfdale, 45nm, 2666,66 Mhz.Základová deska: Gigabyte technology - P35-DS3R, pamět teda 2 GBytes, což je divný páč tammám dvě 2Gbytový paměti, ale to bude asi chyba někde u mě. Co se zdroje týká je to enermax liberty model: ELT400AWT,400W. Víc asi nevyzuzám. Díky za pomoc, nějaký nápad na rozumnou kartu aspoň něco jak byla ta předtím, hezky fachala.

Takže GAINWARD GTX750 Ti 2GB DDR5, ohledně hdmi výstupů je možný tam zapojit projektor?Asi ještě bych musel nějakej kabel hdmi-vga koupit a šlapalo by to? Pokud bych teda vzal tu SAPPHIRE AMD R7 260X 1G GDDR5 OC, do slotu mi to půjde? je tam napsáno PCI Express x16 3.0, nevím s tím 3.0. Dík za pomoc. Něco z toho snad vyberu :)