Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký MONITOR na full HD hraní?

Dobrý den,

chtěl bych prosím FULL HD monitor na hraní her a filmy kolem 4000 Kč.

Ohledně úhlopříčky je lepší 24 nebo 27? Nebo je 27 příliš velká
na Full HD a má hrubší rastr?

Momentálně hraji 1024x768 na 17 monitoru, takže přechod pro mě bude asi markantní.

Bude k sestavě http://www.czc.cz/6jbeerqo2sj9r82isl6geurac6/sezna m

CO jsem se díval tak mě zatím zaujaly tyhle dva:

24-benq-rl2455hm-d414291.htm
27-benq-gw2760hm-d503190.htm

Děkuji za případné rady a připomínky.

Vzal bych těch 27 palců, ten nárůst úhlopříčky za to fakt stojí.
Rastr je trošku hrubší než na 24", ale podle mě to je v pohodě.
(Viděl jsem podobný - GW2760HS- na vlastní oči před několika měsíci).
VA panel, za ty peníze výborný.
Nejlepší by bylo se na to podívat někde na vlastní oči.
Vyšší rozlišení než full hd by zase pořádně ve hrách neutáhla grafika.

Tom
- Také jsem zvollil "27" ktery jsem zakoupil i na multimediální vyuzití, jak Filmy a hry ve 3D, nebo nákou práci s grafickymy programy.
- Presel jsem v podstatē z o dost mensího monitoru, na prechod "27" jsem si zvykl prakticky hned. Své volby nelituju.
( ono by bylo dobré, aby na typ takovych otázek odpovídali spíse ti, co s tím mají vlastní zkusenost, nez jen vlastní názor)

Taky můžu říct. Měl jsem 27' 1080p monitor, zvykl jsem si hned a bylo. Musel jsem ho reklamovat (do 30 dnů nestihli), takže jsem byl na 15.6' notebooku. Nezvykl jsem si za celou dobu používání. Pak jsem si koupil stolák a k němu monitor. Zase 27', tentokrát 1440p. Už bych nikdy nekoukal na nic jinýho dobrovolně. Problém je tedy samozřejmě cena, kde se pod 12k nevlezeš. Mám tento a peněz vážně nelituju. Kdybych ho omylem rozbil, koupím ho znovu.