Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto nemám orig win xp a mám problém s windows installer 3.0

existuje něco,nákej hack nebo něco,aby pak když přijde na ověření pravosti windows se vše chovalo jako u originálu??Problém nastal,když jsem instaloval .NET FRAMEWORK 2.0 a nejdřív bylo potřebné nainstalovat windows installer(chce ověření pravosti windows)...a byl jsem v pr... help

Na této poradně nepodporujeme nelegální software ;-) (fromM2U)
Změna kategorie, původně: Tipy, triky (host)

Existuje nějakej hack nebo tak něco, aby se moje nelegální auto chovalo jako koupený, když na mě přijdou policajti? Kde mám co přepsat v registrech nebo co mám zadat do gúglu? Ďýk.

boze ty si blbecek. blbecek preto ze kradnes a este k tomu dost nesikovne a verejne.
ked pridu k tebe policajti okrem stitku ktory musis mat na pc nalepeny budu pozadvoat aj doklad o kupe legalneho os takze ziaden hack ti nepomoze.
inak installer sa samozrejme da stiahnut aj bez validovania. chce to len trosku zdraveho sedliackeho uvazovania