Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia Lumia 1320 - výkon

Zdravím, budu si pořizovat nový telefon, už mám vybranou Nokii, ale chci se zeptat, bude její výkon stačit na plynulý chod systému a na občasné hraní her?

Dále, jen teoreticky. Kdyby Microsoft splnil, to co slibuje a bylo by možné přenést 80% kódu aplikace, která je psaná pro Android. Šel by na telefonu Heartstone, kdyby se Blizzard dokopal k aplikaci pro Windows Phone, vlastně brzy už jen Windows.

systém win funguje naprosto plynulo bez akýchkolvek problémov aj na ovela "slabších" nokiách z 500-kovej a 600-kovej sérii,takže na 1000-kovej sérii nepredpokladám rovnako žiaden problém,aj keď sa nájde určite dostatok ludí,čo povie že windows na telefone je niečo fuj.........čiste teoreticky k tomu druhému,pokial microsoft a spol splnia čo slubujú,určite na tom pôjde aj heartstone,hardware v nokii je rovnako silný ako iné multimediálne smartphony na platforme android,toho sa báť netreba....