Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s přeinstalací win 8 na win7

Dobrý den, kamarád má problémy s pc asi je tem trojan nebo je to neco s hw ale nejdriv sme to chteli zkusit preinstalovat jestli to neni sw ale naskytl se problém s načítáním hdd kdyz se nas to ptal tak jich tam bylo asi 6-7 a na kazdym neco jinyho-nejakej jinej problem bud to bylo spatne zformatovany nebo to bylo neco jinyho... vzdycky to chtelo ntfs ci co nevim to presne jak to bylo za to se omlouvám. Díky moc jestli nekdo víte co s tim

Z tvýho nadpisu i stylizace dotazu je mi upřímně řečeno na blití.
Změna předmětu, původně: Problémy s přeinstalací win 8 na win7 pomoooooooc !!!!!!!
Změna kategorie, původně: Software (host)

Problém s HW se vyloučí tak, že se spustí z CD LIVE linux (neinstaluje se!). Pokud se takto ověří, že HW je v pořádku, je nejlepší řešení spustit recovery do továrního nastavení. Jak se na vašem tajném počítači spouští recovery se dozvíte v návodu.

Určitě sis už přečetl v tom odkazu ode mne větu?:

Než začneme instalovat

Než vložíme intalační DVD do mechaniky, meli bychom se prvně přesvědčit, zda máme jako první bootovací mechniku práve DVD-ROMku a ne např. hard disk. Toto nastavení zjistíme, popřípadě změníme v BIOSu

ale v tý instalačce win 7 se načtou vždy ty s windowsama 8 s timhle s tamhletim reserved for tohle a tamto... a nejde to zformátovat... a ani vymazat vzdy "done" ale beze zmeny v instalacce ale prazdny hdd

S takymto popisom problemu Ti nepomoze ani Vestirna.