Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 8.1 dokola se ozyva zvuk

Dobrý večer, ted se mi doinstalovaly aktualizace windowsu 8.1 Pro po zapnutí pc a přihlášení se mi ozývá divný zvuk ... jako když odpojíte flash disk, ten se ozve třeba 5x s 5sekundovou pauzou mezi ssebou pak se ozve třeba zvuk připojení fleshky nebo co to je ... docela mi to leze krkem , dělá to i když mi hraje hudba, koukam na film nebo jen na video na youtube ... nevite někdo co to muže dělat ?? předem díky

ještě maličkost, ve správci uloh stále běží windows module installer a windows module installer worker .. když je vypnu tak se hned zapnou znovu,,, muže to být instalace aktualizací na pozadí ?? ..

no do usb mám zapojenou jen myš, ale dělalo to i když sem ji neměl zapojenou, a nedela to zapojeno a pak vypojeno ono to udělá spíš jakoby chybu připojení nebo něco takovýho , třeba 5x za sebou a jednou se ozve jakoby připojeno .... zkusím to nahrat třeba frapsem a dam vam sem odkaz na youtube.... opravdu nevím jak to popsat .. :D

Á vyřešeno :). ... bylo to u notebooku HP 2710p pořád to připojovalo a odpojovalo Fingerprint sensor (snímač otisku).

Ozval se zvuk a koukam vpravo dole se ukazalo Bezpečně odpojit zařizeni klik sem rychle na to a dal odpojit. . a je klid ... tak snad to někomu jednou pomuže :)) Ještě jednou díky za tip :)