Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé PC

Dobrý den,
mám takový problém, už pár měsíců je můj notebook hrozně pomalý, jen nastartování trvá hrozně dlouho, než se mi pak vůbec otevře třeba jen google chrome tak je minimálně 5 minut.

Zkoušel jsem jej vyčistit od prachu, ale nebyl nikterak moc zaprášený. Potě jsme použil programy CCleaner, Spybot S&D, Defraggler a také cleanmgr.exe nic nepomáhá projel jsem počítač i Avastem který nic nenašel stejně jako Microsoft Security Essentials.

Zhruba před měsícem jsem zjistil že mi nejvíce výkonu žere nějaký minerd.exe, a jak jsem se dočetl někdo sosal můj výkon pro bitcoins, nyní mám na první příčce s 95% nečinné procesy systému.

Nevím co s tím, proto Vás žádám o jakoukoli radu.

Děkuji :)

Ono i přesto, že člověk má spoustu úložnýho prostoru s nějakými lepšími ramkami je to dost obtížný vir v podobě skoro 1GB na prohlížeč? to už mi přijde jako mega prasárna nehledě na aktualizace, které se mi dělají minimálně 2x do týdne a vždy tam updatem udělají další prasárnu, která do dalšího updatu nefunguje.

Já třeba taky používám Ccleaner jednou do měsíce a vůbec mi to nějak neříká, že by ten program zhoršoval chod systému. Ono když už ty programy máte, musíte vědět jak s tím zacházet ;) Například ano souhlasím Programy typu TuneUp, Advanced system Care a pod. bych vraždil zvlášť, když si ještě nadšenci ty verze kupujou. :D