Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako je to z kvalitou pc zdrojov?

Pouzival som Fortron AURUM 600W 80PLUS GOLD ale ten sa uz nevyraba.Hladam niaku kvalitnu nahradu tie nove rady fortonu gold neviem ako su na to z kvalitou.Ktore rady zdrojov Seasonic be quiet!750w maju este 4nezavisle vetve napajania a maju tichy ventilator a 5ročnu zaruku.

Měl jsem starej 500W Fortron a bez problémů funguje doteď.

Nedávno sem koupil novej PC a vrazil jsem do toho CORSAIR RM Series RM550 550W. Zatím bez problému.

Podle toho co sem pochopil z testů na ExtraHW, tak nejvíc záleží na kvalitě kondenzátorů ve zdrojích a ty drtivá většina nemá všude kvalitní. Výjimkou jsou některý řady Seasonic a možná některý vyšší řady jiných výrobců.

vzhladom na to že fortrony,ktoré sa predávajú na cz/sk trhu už z velkej časti pochádzajú ako asemblované výrobky od Partis s.r.o,t.j. známych tvorcov domácej pyrotechniky EuroCase/majú na to od FSP Group dokonca certifikát/,moja dôvera vo fortrony poklesla na úroveň nuly,síce nikto z výrobcov nieje neomylný,chyby neurobí len ten,čo nič nerobí,ale stále je ten dobrý zdrojový základ Seasonic,Enermax,Delta a niektoré ich odvodeniny

Sice nevím k čemu 750W, procesor a g.kartu jsi neuvedl.
100% jistota není u ničeho, ale řada Season G – má malé zvlnění napětí na jednotlivých napěťových větvích, vstupu kondenzátor Hitachi, všechny ostatní Rubycon nebo Nippon Chemi-con, navíc pětiletá záruka.