Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyčištění disku (nástroj Windows 7)

Je bezpečné smazat tyto (zaškrtnuté) položky?

Jde mi hlavně o zprávy služby Zasílání správ o chybách (mám je v PC z doby, kdy mě zlobily PhysX ovladače a padaly hry; vrcholem soubor "WER54D5.tmp.hdmp" o velikosti necelé 2GB, z pádu Crysis 2. Jde o výpisy z adresáře c:\Users\**\AppData\Local\Microsoft\Windows\WER\Re portQueue\

[20209-maz1-png]

[20210-maz2-png]

Ne, že bych neměl na systémovém disku místo, ale 5GB balastu zbytečně zvětšuje mirror C při jeho zálohování.

Díky

služba zasielani správ o chybách je užitočná nanajvýš v čase výskytu chýb,archivácia v podste nemá zmysel a môžeš to kludne nechať vyčistiť systémovou utilitou,sú to len súbory,ktoré sa online odosielajú na support microsoftu,kde sa to následne rieši spolu s výrobcom daného programu,môžeš to nechať skontrolovať interným nástrojom-v eventlogu by to malo byť zachytené tiež,pokial neexistuje zatial žiadne riešenie chyby,je zbytočné to dlhšie archivovať....

To jsou zpravidla důsledky mých hokuspokusů s některými hrami (jejími modifikacemi, češtinami). Příklad: hra je v nějaké konkrétní verzi/buildu, na ní existuje i neoficiální čeština. Časem dojde k update hry a ta s původní češtinou nefunguje/spadne - nutno pátrat po příčině. Dtto modifikace, kompatibilní s konkrétní verzi hry.

Tedy nic, co by se dalo čekat, že někde někdo v Microsoftu bude řešit.

Den skoro dvougigový soubor z pádu Crysis 2, to je snad kompletní výpis RAMky či co.

Průkopníkem W7 doma byla manželka, já se přidal až za rok (loni) :)
Moc jiných možností není, abych využil více RAM a DX>9c. Smartscreenového patlacího bonzáka (vím, že se dá vypnout) nechci, do roku 2020 mám čas :)

S verzí Pro (kvůli XP-mode) jsem spokojen. Kromě jednoho okamžiku, kdy jsem měl problémy s přeinstalací driverů grafiky (počítám, že nějakou paseku tam udělala instalace PhysX u nějaké hry ze Steamu, která - pro mě nepochopitelně - rozhodila stávající). No, nepochopitelně.. pochopitelně! Instalace hry vyžaduje práva admina, proto asi. Dnes před instalací her cenzuruju, co instalovat nechci (VC, PhysX, DirectX..), protože v PC mám novější verzi, než nabízí instalátor. A instalátoru se asi nějak?! podařilo OS přechcat a vrazit tam svoje verze driverů a systém nabořit.

A ač je to k nevíře, vzal jsem na milost i Origin (svou drakonickou EULA zlidštili).