Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Cena tohoto starouše?

Zdravím Vás,
měl bych dotaz, za kolik by se dal prodat níže uvedený PC, je to HP Compaq dc5750 microtower

Součástí je nálepka Windows XP Home Edition
Součástí je napájecí kabel 230 V

AMD Sempron 3400+ 1,79 GHz
RAM 1,5 GB
VGA Radeon X1300/X1500 DVI 256 MB PCIe (s redukcí DVI na VGA) (také integrovaná na desce VGA)
HDD Seagate 250 GB
DVD GSA-H31L

Vyčištěný, bez prachu, kondenzátory (i ve zdroji) jsou OK.

Děkuji za informaci

Vždyť to jsou verze programů,které jsou bezcenné,každý určitě nepotřebuje Avasty a mizerné prohlížeče obrázků. Věř mi,že to je jen na obtíž. Pouze čistý Windows XP s SP3. Jinak NIC. Asi jako by ti někdo prodával prochcanou matraci.