Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVI-I to DVI-D

Zdravím,
mohu se prosím zeptat, zda je možné upravit koncovku redukce DVI-VGA z DVI-I na DVI-D (ustřihnout ty 4 piny)?

Díky za odpovědi.

Omlouvám se za nepřesnost dotazu, pokusím se to specifikovat trochu lépe.
Koupil jsem si z mironetu tuto redukci: KLIK
Zjistil jsem, že potřebuji DVI-D (je totiž na mojí grafickou kartu R9 270x). Mám pouze VGA monitor, který potřebuji na tuto kartu napojit. Jak je to možné udělat?

Děkuji předem za Váš čas.