Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj

Zdravím. Chci se jenom zeptat jestli je jedno jak silný zdroj koupím.. Jestli se nemůže něco stát a jestli je pravda že čím silnější tím lepší? (Herní pc)

Netusime k akej zostave, takze nemozeme ani povedat co je v danej situacii silnejsi zdroj. Mozes mat max pretoceny procak 4 graficke karty a silnejsi zdroj je iny ako pri jednom nepretocenom i5 procesore a trebars GTX970. Vsetko je relativne, ak vies celkovu spotrebu, tak mozes kupit akykolvek silnejsi zdroj.