Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Youtube lišta

Dobrý den mám takový problém když si zapnou youtube a pustím video dám ho fullscreen a dole mi stále zůstává ta lišta kde je nastavení kvality a délka videa nevíte co stím?
Začlo mi to děla před dvěma dny a používám google chrome. díky za rady

uložený svoje záložky

nejdem deb.l

Víš,existuje taková strašně magická funkce,jménem synchronizace. Víš ono když zapneš poprvé Firefox,tak ti to dá na výběr,jestli cheš export dat z Výchozího(u tebe chrome) prohlížeče. Takže budeš vše mít tak jak je to ted.

Dostal jsem se do stejného problému tím, že jsem poklikal na lištu a zobrazila se nabídka informací.
Je zajímavé, že od té doby lišta zůstává nahoře a neskryje se.
Dělá to myš, která je stále "nahoře", nad oknem.
Když myší přejedu na vedlejší monitor, lišta se schová, když se myší vrátím zpět, lišta se zase zobrazí.
Jak z toho ven nevím, problém není v prohlížeči (mám Chrome a nedám na něj dopustit, ale to je věc každého z vás), myslím si, že je to problém v nastavení myši, aby byla vždy nahoře.
Pokud na něco přijdu, napíšu.