Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení mikrofonu

Dobrý den.
Dnes jsem si koupil nový headset a zapojil jsem ho a šel na TS3 volat s kámošema, jenže mikrofon nic. Začal jsem to hledat v ZVUK Nahrávání a zjistil jsem, že moje PC chce zapojit mikrofon na předním panelu, jenže ten tu není a když to zapojím v zadu tak nic.
Děkuji komukoliv, kdo poradí.
PC sestava: ASUS P5GPL-X SE, CeleronD 3,06GHz, GeForce 7300SE,2GB Ram, Zvuková karta: (nejspíš) High Definition Audio Device

Na stranke vyrobcu sa pise:

ADI SoundMAX High Definition Audio
The onboard 6-channel High Definition audio CODEC enables high-quality ADI AD1986A audio CODEC, which automatically detects and identifies what types of peripherals are plugged into the audio I/O jacks and notifies users of inappropriate connection, meaning there will be no more confusion of Line-in, Line-out and Mic jacks.

Neviem aky mas OS, tak si ovladac vyhladaj sam zo stranky:
http://www.asus.com/Motherboards/P5GPLX_SE/HelpDes k_Download/