Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzání a pády po čisté instalaci na zbrusu novém hardwaru

Dobrý den,

před několika dny jsem objednal stolní pc sestavu do domácnosti:
AMD FX 6300
GIGABYTE 970A DS3P
MSI R7 240
8 GB DDR3 1600 ZEPPELIN
1TB WD BLUE

a po instalaci OEM WINDOWS 8.1, když systém naběhne, mi začaly nejdříve vyskakovat hlášky warfault.exe ve formě "The Instruction at 0x747193a8 referenced memory at 0x008d23a0.The memory could not be read.
And The Instruction at 0x747193a8 referenced memory at 0x00492410.The memory could not be read."
Když jsem nainstaloval Windows 7, hlášky nenaskakovaly, ale nezapnul jsem jediný program.. Internet Explorer přestal pracovat, Google Chrome přestal pracovat, instalace přestala pracovat..

Už si opravdu nevím rady co dělat, desku jsem vyměnil, HDD taky, ramky vyzkoušel na jiném pc a vše šlape jak má.. Nemáte někdo podobnou zkušenost a případně radu, co by mohlo daný problém způsobovat?

Za jakoukoliv odpověď předem díky.

A zdroj je jaký?
Jinak test RAM v jiném PC nemusí být průkazný. Na jedné desce můžou fungovat a na druhé můžou mít problémy s kompatibilitou. Je nutno je otestovat MEMTESTem přímo v tvé sestavě.

Zkušenost se značkou Evolveo 700W mně odpálil desku a grafiku a to byl nový naštěstí oboje úspěšně vyreklamováno, jinak bych dostal infarkt. Už nikdy nechci tuto značku ani vidět a na zdroji neplánuji šetřit, nevyplatí se to.. - jen jako varování pro ostatní.