Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook max. 6000

Dobrý den, hledám notebook který by měl sloužit předevšim na práci s Office programy, brouzdání po internetu (Youtube, Facebook..), a občasné hraní LoL. Chtěl bych se vejít do cenové relace 6000 kč :) Já vím, je to hrozně málo, ale víc teď momentálně nemám a asi mít ani nebudu :( To hraní klidně být nemusí, ale chtěl bych sehnat notebook do 6000 s co nejlepším výkonem (v té cenové relaci). Děkuji moc :)

http://www.czc.cz/packard-bell-easynote-me69bmp-28 052g50nii-seda/138594/produkt

Podle mě jediný ntb, který je do 6k a mohl by aspoň něco trošku dělat. Nebo spíš to je jediný, co nemá Atom / ARM, normální HDD a Win.

Je to ale malinký a bude to nehoráznej šit. Dávám tomu tak rok, možná to dotáhne záruku. Pokud se na tom bude hrát (či to jinak zahřívat), řekl bych, že se to roztaví ještě dřív.

Já bych si to ale teda nekoupil. Radši bych snad šel do bazarového. Nebo bych se snad i zadlužil, než jít do tohohle.