Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zapojení dvou párů repro k jednomu zesilovači a barevný označení.

Zdravím mám zapojený dva páry repro k jednomu zesilovači kde přepínám jedny nebo druhý,jenže ta krabička na přepínání má oba kabely bílý (ty starý konektory audio) a ne červený a černý označení jak to je běžný,vadí něčemu když by to bylo přehozený repro hrajou na oboje zapojení stejně.

Na tomhle konektoru je plus tyčka a mínus je placička. Čili drátek, co vede k tyčce zapojíš do červené dírky a ten druhý do černé. Ten konektor jde rozdělat a kabely si lze označit.