Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM PQI - 1T nebo 2T

mám základovku Asus 8KN, CPU sempron 2800+
paměti mám obyčejné PQI DDR 400 (1x1GB + 2x512GB)
V biosu lze nastavit command rate na auto či na 1T.
Když dám 1T tak vše normálně najede a když spustím CPU-Z tak mi ukazuje 2T.
Je to chyba? nebo mám nechat na auto?

Mám Asus A8N a Athlon 3200@2650mhz. Časování 1T jsem nikdy nerozjel stabilně a to jsem zkoušel hodně druhů pamětí.Teoreticky to jde rozjet jedině s 1-2 kusy stejných jednostranných pamětí. Moje deska to nastaví ale nejedeto /memtest-mraky chyb/. Neřeš to8-)