Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zostava Herna do 15 k

mozte mi dakto slozit pc bez os a monitora len komponenty do 15 k dík
Změna předmětu, původně: Zostava Herna
Změna kategorie, původně: Internet. Herní sestava není internet, to snad nemůže být tak mentálně náročné zjistit. (karel)

Herní KLIKNI

Cena: 15 571 Kč
Bez operačného systému, bez monitora, postavené na CPU AMD a grafickej karte AMD.
Ventilátor v skrinke je už v zadu aj vpredu, dokupovať teda už netreba, napajací kábel od zdroja si kúpte ak ho nemáte, už je v košíku.
Príjemné hranie :-)

- V prípadē integrovaného grafického ano, jinak ne, né ze nejen ve "hrách" nebo ruznych benchmarku kde rozdíl človēk musí pozornē hledat, jelikoz je tatrka nulovy v rozdílu 1333 vs 1860.
- Je dobré pochpoit, ze CPU jen počítá a RAM vyuzije jen dočastné ulozistē vypočtu a je mu jedno jestli jede na 1333 nebo 2000.