Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 32bit - nevyužívá všechnu ram

Dobrý den chci se zeptat v pc mám 4gb ram a mám windows 7 32 bit.
A proto že windows ne využívá všechnu ram.
Tak bych chtěl windows 64 bit (má to smysl?).
Chci se zeptat co je lepší jestli jen upgrade nebo rovnou celý reinstal.

A ještě se chci zeptat kde na internetu stáhnu čistou instalaci (nejlépe od někoho z vás) windowsu 64 bit home premium a jestli k ní bude pasovat můj klíč z mého windowsu 32bit.?
Změna předmětu, původně: Windows 7 32bit
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém. (karel)

- Zaprvé nejde o UPgrade, ale UPdate a jestli to má cenu nebo ne, bude zálezet na velikosti tvé RAM a programú které más v úmyslu pouzívat.
- U 4GB, je to takovy limit, osobnē u 4Gb uz instaluji /64bit, nēkterí nechávají /32.

Question, dotyčný dal otázku a pod tím je komentár

You can download a copy from the following link:

• Windows 7 Home Premium (x64) - X17-58997

ImgBurn - In addtion to supporting the creation of CD's from .ISO files,
it supports a wide range of other image file formats, and it's free.
(BIN, CUE, DI, DVD, GI, IMG, MDS, NRG, PDI and ISO)
www.imgburn.com
http://neosmart.net/wiki/display/G/Burning+ISO+Ima ges+with+ImgBurn

Note: Always use the slowest burn speed (4x or 2x) if offered a choice.

http://windows.microsoft.com/en-US/windows7/Instal ling-and-reinstalling-Windows-7

áno zadáš kľúč a bude to Ok.
edit: Win môžeš nainštalovať cez DVD alebo cez USB ako chceš.

Mno, abys nebyl zklamaný. Na pomalých peckách do čtyřech giga RAM /včetně/ jedou 32-bit sedmičky o poznání svižněji. Mé tvrzení je sice pouze empirické podstaty, ale potvrzeno kolegy a zákazníky (jmenovat nebudu :-)). Že přijdeš o namapované cca gigo? No a co? Od toho tam RAM je.

Když už je tu tohle téma, také se připojím s otázkou. Co získám přeinstalováním s Win.32 bit na Win.64 bit (kromě rychlosti) Nebo spíš ztratím , myslím tím různé programy. Jako když jsem přešel s Win.XP na Win.7 mě spousta programů a her nefungovalo. Jasně že musím přikoupit RAM. Šlo by je nainstalovat jen na zkoušku, (pár dní) a pak se vrátit k 32 bit beze změn nastavení? Jak je to s bios a ovladačema, nebude problém? Děkuji za odpověď.

Co získám přeinstalováním

nic.

Šlo by je nainstalovat jen na zkoušku, (pár dní)

ano, 30 dní pojedou bez registrace.

pak se vrátit k 32 bit beze změn nastavení?

instaluj pokusný 64bit na jiný disk, 1-měsíční verzi stačí najít 80gb.
původní disk můžeš kvůli datům připojit dodatečně.

Jak je to s bios a ovladačema, nebude problém?

bios s tím nesouvisí. ovladače pro 64bit pochopitelně instaluješ všechny 64bit verze.

Tak co mam reinstalovat na 64 bitu ano nebo ne?

Nejdříve nám sděl laskavě, které 64bitové aplikace používáš. Protože jinak to celkem nemá smysl, dokonce to může být i kontraproduktivní. Důvodem je to, že 32bitové aplikace (kterých je mimochodem stále ještě naprostá většina) se na 64bitovém systému provozují v režimu WoW (podrobnosti se tu řešily ve vedlejším vlákně).

na 30 dní bez aktivácie,aktivácia a registrácia sú dva úplne odlišné pojmy,aktivácia je povinná,pokial sa chce užívatelská kopia a licencia operačného systému windows využívať na trvalé použitie,registrácia nieje povinná,je naprosto dobrovolná a zabezpečuje len rôzne nadštandardné výhody u microsoftu

pokud nemáš aplikaci kterou jsi zámerne získal/koupil v její 64 bitové verzi, nemá 64 bit žádnej praktickej význam, userovi je 64 bit k ničemu, nic z nej nemá, je to efekt Adidas z vietnamské tržnice, 3 pásiky - Adidas, 4 pásiky - více Adidas, 5 pásiku - ješte více Adidas

... :puff: