Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako nahravat v Audacity (what you hear)?

Chcem si nahrat vysielanie online radia v Audacity (1.2.6). V nastaveniach recording device mam na vyber zo 4 moznosti: Microsoft Sound Mapper- Input, SigmaTel Audio, Bluetooth Audio, Bluetooth High Quality Audio, ale nahravanie nefunguje ani pri jednej z nich. Pouzivam Win XP Home. Dakujem

To som si myslel aj ja. Najprv som mal nainstalovane len zakladne drivery potrebne pre rozchodenie zvuku. Potom som nainstaloval cely balik z CD, ktore som mal pribalene ku zvukovke, takze mi tu pribudlo kopu hluposti, ale to nahravanie aj tak nefunguje.