Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pevne disky

Ahoj lidicky mam problem :-) bohuzel mi nejdou zapojit dva disky na jedne desce ..jeden sata kde mam win a druhy ide pripojeni ...sata funguje ale az do doby kdy zapojim druhy ..potom nechce nabehnout ...disky mam v poradku..moc tomu nerozumim a tak dekuji za Vase rady..DEKUJI

Super moc Ti dekuji .....a mohu mit prosbu..mam este druhy pc ktery mam pro deti , ta sama deska , mam tam tez dva disky , ale oba ide ..jeden ma nahrany win.a po spusteni to dela jokou si kontrolu druheho disku kdy na konci oznami chybu, pocitac se pusti , ale pokud zalezu na ten disk tak zneho nic nepustim :-( jsou na nem fotky a pohadky ..nevim si tez rady ..disk je v jinem Pc funkcni..

po spusteni to dela jokou si kontrolu druheho disku kdy na konci oznami chybu,.....disk je v jinem Pc funkcni.

.
Tak sem tu chybu napiš.Dřív šly oba disky?Něco se od té doby v PC měnilo nebo přehazovalo?IDE disky a mechaniky musíš mít správně najumperované,jinak se perou.Koukni se i do správce zařízení na řadiče IDE ATA/ATAPI-žádný problém?
A ve správě disků je ten druhý jaký?Měl by být NTFS nebo FAT32.DVD mechanika funguje normálně nebo je SATA?