Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BPX Chladič + Intel Pentium 3420

Dobrý den. Mám takový dotaz ohledně box chladiče na Intel Pentium 3420.

Myslíte, že by že začátku mohl ten boxovaný chladič stačit ? Můj názor je, že asi jo, ale chtěl bych znát ten Váš.

P.S - Kdyby jste se ptali, jaký mám Airflow ve skříni, tak mám v zadu jeden 120mm větrák (SilentiumPC).

Musím s tím holt chvíli vydržet :) Něco našetřím a koupín nový chladič :-) Nejspíše také SilentiumPC.

PC jsem ještě neobjednal - nevím jak je to ve skříni :-( Zkusím se zeptat. PC je totiž od kamarádů, mají malou PC firmu a prodávají složená PC.

A ano, PC přímo předemnou zkoušeli, hráli na něm BF3, takže to není nějaký šmejd :-/