Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet/ v file mansger mi v mojich dokumentoch ostalo nieco co som vymazal

Dobrý deň
V tablete mam správcu suborov(es file manager) a medzi zlozkami som pred tyzdnom vymazal nejake dokumenty dokonca som vyspal aj kôš no o pár hodin sa mi tie súbory znova zobrazuju no ich veľkosť je 0bajtov cize sice ich tam zobrazuje no otvorit sa nedaju sice ich znova vymazem alw oni znova za nejaky cas tam naskocia... Ako to vymazem na trvalo?

nakoľko si neuviedol o aké súbory ide, nie je jasné, či stav ktorý popisuješ je normálny alebo nie

nie je súbor ako súbor, niektoré súbory sú pre niektoré aplikácie programátorom určené k nejakému účelu, ak ich vymažeš, aplikácia pri kontrole existencie súboru, tento ak neexistuje, vytvorí ho znovu, bude mať veľkosť 0 bajtov ale bude existovať

... :puff:

Už som zistil v com je problém. Prehliadač dolphin browser to neustale obnovoval. Vymazal som históriu sťahovania v prehliadači a už mi tie súbory neobnovuje. Takže ak niekto nebude vedieť čo s tým tak má odomna odpoveď :-)