Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou grafiku ?

Dobrý den chtěl bych se zeptat jakou grafickou kartu mám koupit moje stará (NVIDIA GeForce GT640) nezvládá nějaké hry. A tak se vás ptám jakou grafickou kartu do 4000Kč by jste mi doporučili. Díky za Odpověď.

Taky se podívej, zda mají DDR3, nebo DDR5. Trojky jsou levnější, takže jich osadí jako lákadlo více, ale jsou o dost pomalejší, takže snižují výkon karty. Je to jen marketingový lákadlo.
Další fakt - možství osazené paměti není podstatné pro výkon karty, důležitý je osazený čip, jeho rychlost, rychlost pamětí a teprve pak množství paměti.