Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Cukání obrazu

Dobrý den
nikdy se mi toto nestalo, ale před chvílí mi začal cukat (takové rychlé vypínání a zapínání obrazu), dříve to dělali staré počítače, tak 10 let zpátky, mám to méně než oni, ale co to je a čím to je? Kde je chyba?
Zmena kategórie, pôvodne: Pripomienky (los)

- Múze jít o spatnou frekvencii, bohuzel neuvádís ani o jaky monitor jde, modernējsí blikat ani nemohou, tak jak neuvádís jakym zpusobem jsi pripojen.
- Zkus treba jiny VGA, HDMI kabel....

Zrejmē si to pokazil tím tvym vypínáním na dálku pres IP adresu....