Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem externi HDD pomoc

dobry den, spadl mi disk zhruba z vysky linky, nebyl pripojeny,,,ted kdyz ho pripojim k ntb, tak kdyz se snazi nacitat, tak pipne a nacitat prestane, v pc ho nevidim...da se s tim neco delat? Znamena to, ze je zniceny uplne? dekuji

obnovení systému obnovuje systém = jen windows. zní to neuvěřitelně, ale je to tak.

pokud jsi svoje data z relativně spolehlivého interního disku přesunula na mnohem nespolehlivější externí disk, právě zjišťuješ, proč jsou flashky a přenosné usb disky ohromných kapacit na pikaču.

doporučovanou recuvu na pc můžeš spustit, je zdarma. ale moc si od toho neslibuj.
navíc ty soubory to chce obnovovat na jiný disk - ale ten ti právě spadnul na zem.

Ono výrobci vedí proč delají externí disky, je to dané statistikou a má to sílu prírodního zákona, vše co je prenosné a nekam se to klade, nakonec upadne a rozbije se.

Když šlo o auta, stát z daní musel dávat šrotovné aby lidé ješte použitelné vozy daly poničit na vrakovište. Ale v tomto segmentu výrobkú, prenosné disky, mobily, notebooky, postačuje výrobcúm statistický výskyt události.

Tak Te dostaly mrchy, upadlo to a rozbilo se to. Jejich touha se naplnila, je to rozbité a Ty možná zakrátko koupíš novej. No není ten svet nádhernej kdyš se sny plní ...

... :puff: