Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HTC wildfire

Ahoj našel jsem na netu že do tohodle mrňouse jde narvat i 4ková verze androidu

chtěl bych se zeptat jestli tu je někdo kdo to dokáže (pomoct mi) to přehodit

když ne chtěl bych aspoň nějak přetaktovat o něco CPučko (lidi říkali že 700Mhz je max) já chci +- 600 víc netřeba.

a ještě se poptám stáhl jsem asi 20 her a z toho jede jedna jediná zbytek píše že přestal pracovat a byl ukončen..

co s tím?

4 by som tam nedaval. Najvacsia slabina tohoto telefonu je mala interna pamat. Uz s dodanou 2.3 a ktualizaciami systemu zostalo zufalo malao miesta v internet pamati.
Pri 4 tipujem tam uz neninstalujes nic, co nebude schopne ist na externu SD kartu.

1)- Ty hry ti nejedou, protože tvůj procesor má starší architekturu ARMv6 a na ten je stavěná jen malá část her.

2) Android verze 4.x tam narvat jde, ale rozhodně to nebude plynulý. Na netu najdeš návod jak to tam flashnout.

3) Telefon přetaktovat můžeš, ale na to musíš mít root, a nějaký custom kernel. A může se stát, že po přetaktování se ti bude telefon vybíjet superrychlostí a nebo že už nenaběhne.