Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mobil a inzetnet

Dobry den. Prosim o radu. Mam mobil samsung s3 (t-mobile )a nyni jsem zjistil ze mi funguje internet aniz bych se pripojoval k jakekoli wifi (wifi v mobulu je vypla) a u operatora jsem internet nechal vypnout. Jak je tedy mozne ze mi intetnet porad facha? A kc se mi podle vseho neodecitaji

Na mobilu jsem mel vzdy jen dany ktedit (treba dobity 200 kc) takze zadny balicky ani tarify. Volal jsem na opratora a rekl at mi vypne internet za prachy aby bylo mozny jit na net je pres wifi zadarmo. Abych pravdu rekl v nastaveni mobilni data mam a mam je zapli,ale nevim co to pro me znamena nebo na co jsou