Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Deska MSI K9A Platinium s grafikou MSI N450GTS

Dobrý den,

mám problém s touto deskou K9A když je v ní zapojena grafická karta ATI X1950PRO tak je vše v pořádku. Ale když do desky zapojím grafiku MSI N450GTS tak je pouze rozlišení 800x600 a kvalita barev Nejnižší (4 bity)a nedá se to nijak změnit. Grafická karta v jiné desce funkční. Mám aktuální ovladač i bios a už nevím co dál. Zkoušeno na XP a 7mičkách. Neměl by někdo nějakou dobrou radu? Děkuji.

Moc děkuji za rady.
Napájení připojeno, bez něj nenaběhne monitor a netočí se ventilátor, chipset driver mám aktuální v LiveUpdate vše aktuální. Live Linuxu netuším a ani nevím jak bych to odzkoušel.