Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno v externím úložišti je nedostatek místa

Dobrý večer,mohl by mi někdo poradit?Mám mobil Samsung GT-S 5830.Když si chci stahnout hru třeba z Google play,která se stahuje na SD kartu,tudíž do externí paměti,píše mi to,že je v externím úložišti nedostatek místa.Přitom tam je 386Mg volno.Hra má 7 mega.Jak je to možné,věděl by někdo,jak je to možné?Do interní paměti nic přesunout nejde.Mám přiton na mobilu jen dvě h
ry.Děkuji za všechny rady,hezký večer.
Změna předmětu, původně: F. Tohle muselo dát práci vymyslet. (karel)

Dobrý den,dotaz jsem psala večer právě na tom dotyčném mobilu.Vzhledem k tomu,že je tam menší displej než na PC,na kterém to právě píšu a já jsem poněkud staršího data,nosím brýle,tak jsem na to špatně viděla.Sama nevím,jak se mi tam ten špatný nadpis dostal.Jinak Nastavení-aplikace-správa aplikací-vyprázdnit vyrovnávací paměť,jste asi na mysli neměli?Jinak prosím,kde najdu vymazat soubory v mezipaměti? Na tabletu jsem to našla,tady ne.Jinak děkuji za odpovědi a přeji hezký den.