Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil do ceny 10000Kč

Ahoj, prosím poradili byste mi nějaký výkonný a spolehlivý mobil do již zmíněné ceny 10000Kč? Viděl jsem sony xperia z3 compact, jaká by podle vás mohla být jeho cena kdybych počkal do prosince?

Můžu doporučit Xiaomi Mi3w, mám, mohu doporučit... Jediná vada na kráse je, že nemá LTE, ale pokud chceš mobil i s LTE a stačí ti to do vánoc, koupil bych evropskou verzi Mi4 s LTE, až bude, nevím, kdy přesně, ale do vánoc by měla vyjít. (rozhodně to pak koupit v nějakém zahraničním obchodě, aby se to vešlo do těch 10 000). Pak ještě Nexus 5 je supr věcička...