Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Samo se mi restartuje PC

:.( Už nevím co dělat, dnes je to asi po třetí. Prostě něco dělám a zničeho nic se restartuje PC, všechna uložená nastavení zmizí (Display Stix atd...) Restartuje PC někdo na dálku nebo to může dělat nějaký program? Už to dělalo i dřív, ale tak 1x týdně. Vím, že mi asi konkrétně neporadíte, ale aspoň něco.

Aby nebyl T.I.P urážen a považován za debila, zamykám. Jistě si najde lepší poradnu, kde se k němu budou chovat slušněji a mít větší trpělivost. (host)

Včera mi to začalo dělat taky, předtím jsem tomu nevěnoval moc pozornost, ale intervaly mezi zatuhnutími se zkracovaly. Takže jsem se kouknul v biosu na teplotu CPU a mělo přes 70°C. Mezi žebrama chladiče bylo prachu jak sviňa. Tak jsem ho vyčistil a dneska ani jeden zátuh, procesor drží mezi 40 a 50°C.

Prostě něco dělám a zničeho nic se restartuje PC, všechna uložená nastavení zmizí...

Čo je to něco.
Ja tiež niečo robím a zničeho nič...nič.
Nauč sa podrobnejšie a hlavne výstižne popísať problém, inak Ti tu nikto neporadí.
Bolo to pri záťaži procesora nejakou hrou, programom. Alebo pri surfovaní internetom? Alebo.......
Ak sa výstižne "nevymáčkneš" tak konkrétnu odpoveď nečakaj.

RTFM je česky slušně řečeno : přečti si proboha (už) ten návod ( a pak se teprv ptej! )
Ty jsi TIPe v normálním životě taky takhle málomluvnej a nebo je na tebe na klávesnici moc písmenek ? :-)
Informace z tebe lezou jak z chlupatý deky - to je takové staré české rčení pozn. aut.